Katalog

BRANSOLETY

Bransolety: srebrne, złote w ofercie mchbizu.pl

Bransolety to ozdoby wykonywane z różnych materiałów, poczynając od sznurka, skóry, poprzez  drewno, substancje organiczne oraz sztuczne takie jak plastik,  silikon, szkło oraz  metal.  Noszone przeważnie na nadgarstku ale także na ramieniu oraz nodze w miejscu kostki, mają za zadanie zdobić, a cza...

Bransolety: srebrne, złote w ofercie mchbizu.pl

Bransolety to ozdoby wykonywane z różnych materiałów, poczynając od sznurka, skóry, poprzez  drewno, substancje organiczne oraz sztuczne takie jak plastik,  silikon, szkło oraz  metal.  Noszone przeważnie na nadgarstku ale także na ramieniu oraz nodze w miejscu kostki, mają za zadanie zdobić, a czasem  nieść za sobą przekaz. W naszej ofercie znajdują się bransolety wykonane z różnych surowców, większość z nich możemy personalizować - dostosowywać do życzeń klienta tak aby były jak najbardziej osobiste. Personalizujemy zazwyczaj przy pomocy grawera z użyciem frezu lub diamentu, co daje możliwość trwałego naniesienia dowolnych napisów jak i kształtów.

W swojej ofercie mamy kilka rodzajów bransolet, w tym m.in. łańcuszkowe, gdzie większość z nich posiada regulację długości dla lepszego dopasowania do nadgarstka, bangles - sztywne, okrągłe bransolety pochodzenia indyjskiego,  charms - bransolety składające się z elementów - zawieszek, które możemy dowolnie przypinać, bransolety srebrne, złote sznurkowe - zaplatane, węzłowe z regulacją średnicy, bransolety makrama.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów